WARTA Travel 

ubezpieczenie turystyczne


✓ kup polisę online

✓ ubezpieczenie podróży Online WARTA pokrywa koszty leczenia za granicą do 1 mln zł

✓ Centrum Alarmowe 24h zorganizuje ci lekarza, leczenie szpitalne bezgotówkowo


kod rabatowy do 60%

POLISADIRECT

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


COVID-19 Koronawirus

✓ Ubezpieczenie obejmuje również koszty leczenia związane z nagłym zachorowaniem na COVID-19 zaistniałym w trakcie podróży.kup polisę online warta i wpisz w kalkulatorze:

kod rabatowy:

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

POLISADIRECT

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

to dostaniesz

10% zniżki!polisa rodzinna i grupowa do 

60% taniej!

im więcej osób tym większa zniżka


Pakiet Podróżnik

 

Pakiet Sport

 

Pakiet Praca


 

Informacje o Ubezpieczeniu Turystycznym WARTA TRAVEL


WARTA TRAVEL Ubezpieczenie Turystyczne na wyjazd za granicę na urlop, wakacje czy do pracy lub gdy planujesz uprawiać sport. Ubezpieczenie Podróżne online WARTA zapewnia spokojny wyjazd za granicę dla osób szukających ochrony w niskiej cenie.


Co obejmuje ubezpieczenie WARTA TRAVEL?


pokrywa koszty leczenia za granicą do 1 000 000 zł w prywatnych i państwowych placówkach, bezgotówkowo tzn., że nic nie musisz płacić za leczenie, w tym m.in. pobyt i leczenie w szpitalu, wizyty lekarskie, zakup lekarstw, leczenie stomatologiczne, naprawę / zakup okularów / protez


✓ Całodobowe Centrum Alarmowe Warty 24h - zorganizuje ci lekarza, leczenie szpitalne bez angażowania własnych pieniędzy.


✓ usługi assistance - organizacja pomocy


✓ nielimitowany transport medyczny, w tym najdroższy transport samolotem z pełnym wyposażeniem medycznym, ratownictwo i poszukiwanie na całym świecie, w tym także bezpieczny powrót do domu

organizacja pomocy na miejscu do 1 000 000 zł - w sytuacji zachorowania lub wypadku otrzymasz pomoc w organizacji m.in. wizyty lekarskiej, opieki nad dziećmi, pomocy tłumacza, zastępczego kierowcy czy odwiedzin i zakwaterowania osoby bliskiej, jeśli będziesz w szpitalu bez dodatkowych opłat


 pokrywa również koszty leczenie następstw chorób przewlekłych


✓ ubezpieczenie bagażu do 10 000 zł obejmuje nie tylko rzeczy osobiste, ale również sprzęt sportowy, elektroniczny czy wózek dziecięcy


ubezpieczenie podczas uprawiania sportu


✓ ubezpieczenie narciarskie również podczas uprawiania sportów takich jak: narty, snowboard oraz ubezpieczenie na narty wodne, windsurfing


można rozszerzyć o ubezpieczenie uprawiania sportów ekstremalnych!


wsparcie finansowe po nieszczęśliwym wypadku NNW do 100 000 zł - jeśli podczas podróży przydarzy Ci się nieszczęśliwy wypadek, po powrocie do Polski otrzymasz dodatkowe wsparcie finansowe.

 

Koronawirus: Czy ubezpieczenie na wyjazd za granicę WARTY pokryje koszty leczenia w przypadku zachorowania na koronawirusa?


Tak, zachorowanie w związku z koronawirusem będzie traktowane jako nagłe zachorowanie za granicą, a więc ubezpieczony może liczyć na pomoc medyczną do wysokości sumy ubezpieczenia kosztów leczenia tj. do 1 000 000 zł. 

Więcej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące ubezpieczenia turystycznego w związku z koronawirusem znajdziesz tutaj.

 

Pełne najnowsze informacje o ubezpieczeniu WARTA Travel znajdują się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia OWU. Sprawdź szczegóły - Ogólne Warunki Ubezpieczenia WARTA Travel

 
 

 

Ubezpieczenie Turystyczne - opinie


W czołówce krajów z najdroższymi kosztami leczenia są: Stany Zjednoczone, Australia, Kanada, Meksyk czy wyspy karaibskie. Dlatego według opinii ekspertów najlepsze ubezpieczenie turystyczne to takie, które posiada najwyższe sumy ubezpieczenia, szczególnie dla kosztów leczenia.

Biorąc pod uwagę astronomiczne stawki, jakie można zapłacić za leczenie za granicą cena ubezpieczenia turystycznego WARTA Travel pokrywającego koszty leczenia do 1 mln zł wydaje się niewielka, bo już za kilka zł dziennie mamy ochronę i bezpieczeństwo. Dlatego też jest często wybierane przez klientów.