AXA

Ubezpieczenie na życie


Polisa za życie 

do 1 000 000 złCo daje Ci polisa na życie?


  • uzyskujesz  wysokie zabezpieczenie finansowe skutków nieszczęśliwego wypadku, w razie inwalidztwa otrzymasz środki, które pozwolą na godne życie
  • zabezpieczasz najbliższe Ci osoby na wypadek Twojej śmierci w wyniku zawału serca lub udaru mózgu
  • możesz mieć dodatkowe zabezpieczenie w przypadku niezdolności do pracy; AXA będzie wypłacać Ci  miesięczną rentę w sytuacji gdy w wyniku choroby lub wypadku będziesz przez długi czas niezdolny do wykonywania jakiejkolwiek pracy zarobkowej uzyskujesz dostęp do profesjonalnych usług assistance z zakresu Doraźnej Informacji Medycznej oraz Doraźnej Opieki Medycznej.
 

AXA Ubezpieczenie na życie to polisa, która pozwoli Ci zabezpieczyć siebie i Twoją rodzinę przed negatywnymi skutkami określonych zdarzeń losowych, które mogą Cię spotkać każdego dnia. Ubezpieczenie zapewni Ci ochronę na wypadek zdarzeń, o których nie chcesz codziennie myśleć.


 
 

Pakiety Medyczne - Ranking


Ranking Pakietów Medycznych. Porównaliśmy zakres świadczeń w stosunku do ceny. Sprawdź najpopularniejsze ubezpieczenia medyczne.

 

 
 

AXA Travel Ubezpieczenie Turystyczne


Ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą. Centrum Alarmowe 24h zorganizuje ci wizytę lekarską, transport do szpitala, bez angażowania własnych pieniędzy. Kup polisę Online!