AXA

Ubezpieczenie na życie


Polisa za życie 

do 1 000 000 zł


1. miejsce w rankingu TotalMoney z 19.01.2017 r.


✓  ochrona życia i zdrowia nawet do 1 000 000 zł

✓  jedna polisa dla całej rodziny

✓  wsparcie w trudnych sytuacjach

✓  indywidualna analiza potrzeb


Co daje Ci polisa na życie?


  • uzyskujesz  wysokie zabezpieczenie finansowe skutków nieszczęśliwego wypadku, w razie inwalidztwa otrzymasz środki, które pozwolą na godne życie
  • zabezpieczasz najbliższe Ci osoby na wypadek Twojej śmierci w wyniku zawału serca lub udaru mózgu
  • możesz mieć dodatkowe zabezpieczenie w przypadku niezdolności do pracy; AXA będzie wypłacać Ci  miesięczną rentę w sytuacji gdy w wyniku choroby lub wypadku będziesz przez długi czas niezdolny do wykonywania jakiejkolwiek pracy zarobkowej uzyskujesz dostęp do profesjonalnych usług assistance z zakresu Doraźnej Informacji Medycznej oraz Doraźnej Opieki Medycznej.
 

AXA Ubezpieczenie na życie to polisa, która pozwoli Ci zabezpieczyć siebie i Twoją rodzinę przed negatywnymi skutkami określonych zdarzeń losowych, które mogą Cię spotkać każdego dnia. Ubezpieczenie zapewni Ci ochronę na wypadek zdarzeń, o których nie chcesz codziennie myśleć.

 
 
 

 
 

ZDROWIE Direct - Porównywarka Ubezpieczeń Zdrowotnych

Porównaj i kup online najlepsze Ubezpieczenia Zdrowotne z dostępem do prywatnej opieki medycznej: porad lekarzy specjalistów, badań diagnostycznych, rehabilitacji, zniżek na stomatologię. Kup polisę Online!

Polisa rodzinna nawet 50% taniej!

 
 

AXA Vitalité Ubezpieczenie Zdrowotne

Dostęp do prywatnej opieki medycznej bez oczekiwania w kolejkach: porady lekarzy specjalistów, badania diagnostyczne, rehabilitacja, zniżki na stomatologię. Kup polisę Online!

 

 
 

AXA Travel Ubezpieczenie Turystyczne

Ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą. Centrum Alarmowe 24h zorganizuje ci wizytę lekarską, transport do szpitala, bez angażowania własnych pieniędzy. Kup polisę Online!